Зустріч з представниками поліції ГУНП

Зустріч з представниками поліції ГУНП

28 травня студенти групи Т-21 Регіонального професійного коледжу міста Володимир, разом з викладачем Надією Васенько завітали до Володимирської філії Волинського обласного центру зайнятості на зустріч з представниками Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області.

Саме завдяки поліції і обізнаності громадян вдається оперативно вирішувати проблеми, запобігати правопорушенням і підтримувати порядок.

Зустріч була доброзичливою і повчальною. Можливо у майбутньому хтось із студентів виявить бажання теж обрати професію поліцейського і стояти на варті правопорядку. Пам’ятаймо: безпека громадян починається з відповідальності кожного з нас.