“PROБезпеку:виклик прийнято!”-таку назву мав студентський батл,присвячений актуальним питанням цивільного захисту,охорони праці та безпеці життєдіяльності людини.
У батлі взяли участь дві команди першокурсників:”Стражі врожаю”та “Сила струму”.Дев’ять раундів запеклої боротьби продемонстрували не тільки глибокі знання ,але й креатив у вирішенні завдань і добрий гумор.
Переможцем стала команда “Сила струму”,випередивши суперників усього на 6 балів.Але найголовнішим підсумком заходу є те , що знання роблять нас непереможним! Дякуємо ЗСУ![]()
![]()
за можливість навчатися і працювати!







