Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Вхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ЦПО
 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ЦПО протягом 2019-2020 н.р.

- У І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine-2019 з компетенції "Електромонтажні роботи"  здобув І місце  учень Хропот Микола, ІІ місце – учень Семенюк Віктор.

- У фінальному етапі X (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призеркою стала наша учениця Аліна Карпук, яка виборола III місце.

- У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» учень училища Петро Пех зайняв ІІ місце.

- У обласному конкурсі літературних творів серед викладачів словесності «Я душу одягну у вишиванку» - ІІІ місце здобула Юхименко Т.М.

- У підсумках за сторінкою  «Молодь ПТО Волині» лауреати «(Не)особливого навчального року: досягли, навчилися, здобули, задумалися.... року-2020» у номінаціях «Турбота та вклад в екологічну безпеку планети Земля»,  «Успішна реалізація проєкту «Країна мрій» для дітей, батьки яких полягли в боротьбі за Україну», «Благодійна допомога, прояв милосердя, вияв допомоги», «Створення відеослайдових презентацій на актуальні теми», «Пізнаємо Європу дистанційно», «Нескорена вишиванка, «Кращі в онлайн тестуванні «Проблеми екології, санітарії та гігієни взаємовідносин в умовах глобальних викликів», «Постійний дописувач, створення цікавих пізнавальних дописів, ведення сторінки «Молодь ПТО Волині» року 2020»- Зеленько М.О.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті